Taklit Elektro Kanunlar İle İlgili

25/Nisan/2014
Elektro kanun; yıllar süren hummalı çalışmalar sonucunda Türk Patent Enstitüsü tarafından belgelendirilmek suretiyle, patenti AKS Müzik Aletleri tarafından alınmış olan yeni bir tasarımdır. Firmamız bu belge aracılığı ile elektro kanunun yurt içi ve yurt dışı tüm üretim ve satış hakkını saklı tutmaktadır.

Üzülerek şahit olmaktayız ki; elektro kanun lansmanını takip eden aylardan itibaren yurt içi ve yurt dışında kimi enstrüman yapımcıları izin ya da telif hakkı sorgulamaksızın elektro kanun yapım ve satışını gerçekleştirmektedirler.

Elektro kanun adı kullanılarak üretilmekte olan ucuz taklitler, AKS elektro kanunları ile şekilleri dışında hiçbir benzerlik taşımamaktadır. Kullanmakta olduğumuz özel ağaçlar, mandallar, Amerikan yapımı manyetikler ve başlı başına yapım tekniğimiz AKS elektro kanunlarına özel uzun ömür ve tonunu vermektedir. Taklit kanunlarda beklediğini buamayan icracılar ise maddi manevi hüsrana uğramaktadırlar.

Patentli ürünlerin taklidi ve patent haklarının ihlali ile ilgili yasal süreç ya da cezai müeyyideleri hakkında fikir sahibi olmadan üretim yapan yurt içinde 2 şirket ve yurt dışında bir şahıs ile ilgili hukuki süreç şirketimiz tarafından başlatılmıştır.

Haklı bulunduğumuz yasal süreci, üretimler ivedilikle sonlandırılmadığı müddetçe sonuna kadar kararlılıkla sürdüreceğimizi bildirir, siz çok değerli kanun icracılarını taklit ürünlerle ilgili uyarmayı kendimize borç biliriz.

Saygılarımızla,
AKS Müzik Aletleri

 

{ Geri }